KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8192472
nr 819 2472
Skulptur
Gips, Pojke, , höjd: 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:53:55
8/4 19:36:43
100 kr
8/4 19:48:55